Stavební činnosti

Stavební projekty

Vypracujeme projektovou dokumentaci, jak pro objekty určené k trvalému bydlení, tak pro obchodní a administrativní budovy. Zajišťujeme také inženýrskou činnost ve výstavbě jako součást zajištění podkladů pro vydání stavebního povolení. Zastupujeme zákazníka ve stavebně-správních záležitostech před úřady až k vydání územního rozhodnutí a získání stavebního povolení. Účastníme se kolaudace stavby.

Stavební dodávky

Poskytujeme dílčí i komplexní dodávky staveb. Provádíme rekonstrukce bytů a rodinných domů i nebytových prostor. Stavíme rodinné i rekreační domy na klíč. Od projektu, přes vlastní stavbu až po kolaudaci. Disponujeme zedníky,tesaři, pokrývači, klempíři, instalatéry, elektrikáři, topenáři , prostě pracovníky všech potřebných řemesel.

Zateplování

Provádíme tepelné izolace zdiva. Zateplujeme fasády budov. Fasády zateplujeme kontaktními nebo bezkontaktními systémy. Výběr vhodné metody a materiálu závisí na řadě faktorů. Důležitou roli hraje materiál, ze kterého je dům postaven a řádné přichycení izolace na stěny.

Nejčastěji provádíme zateplování:
- polystyrenovými deskami
- minerální vlnou
- zateplení tepelně-izolační omítkou
Stavíme také odvětrávací zateplovací fasády.

Zateplením fasády domu získáte nejen čistý a nový vzhled domu a významně snížíte náklady na vytápění ale také prodloužíte životnost budovy a snížíte pronikání hluku do interieru z okolnho prostředí.

Zajišťujeme energetické štítky budov.

Energetický štítek budovy nebo-li průkaz energetické náročnosti budovy (PENB) udává, kolik budova při provozu spotřebuje energie na vytápění, ohřev vody, osvětlení,popř. větrání a chlazení. Energetický štítek ovlivňuje výši nájmu a prodejní cenu nemovitosti. Vlastník bytové jednotky nebo bytového domu musí předložit průkaz energetické náročnosti budovy již při inzerci. Pokud to neudělá, hrozí mu pokuta až do 50 000,- Kč. Pokuta ve stejné výši hrozí také v případě, že energetický štítek nedoloží ke kupní smlouvě. Zavolejte a my vám energetický štítek opatříme.

Internetové prezentace Benefitweb.cz